Попередній
Далі

Вантажоперевезення по Києву та області

«Силач» – компанія, яка активно розвивається та організовує вантажоперевезення по Києву будь-якої складності. Наші спеціалісти надають професійні та недорогі послуги, допомагаючи здійснити квартирні, дачні або офісні переїзди в будь-якому районі Києва та інших містах області. Для цього підбирається відповідний транспорт і оптимальний маршрут перевезення особистих речей, меблів, техніки та будь-яких інших предметів, включаючи будівельні матеріали, великовагові і великогабаритні вантажі. аы працюємо тільки з надійними і перевіреними роками перевізниками, які надають якісні послуги «під ключ».

Будь-які переїзди по Києву та області

Компанія «Силач» займається організацією будь-яких видів переїздів. Ми допоможемо вам без особливих зусиль і переживань перевезти меблі, побутову і кухонну техніку, особисті речі і предмети інтер’єру зі старої квартири-на нову. При переїзді в новий офіс ми допомагаємо з транспортуванням оргтехніки, меблів, сейфів, архівів документами та іншими важливими вантажами. У нас можна недорого замовити перевезення будівельних матеріалів, культиваторів та інших вантажів на дачу під Києвом. Також ми займаємося організацією масштабних перевезень вантажів зі складів і логістичних центрів.

Гарантія оперативності доставки

Важливим моментом у будь-якому співробітництві є оперативність. Ми поважаємо і цінуємо час клієнтів, тому пропонує максимально короткі терміни виконання замовлень. Ми прекрасно розуміємо, що перевезення вантажів може знадобитися тут і зараз, тому наша служба доставки працює по вихідних і святах. Після надходження заявки на транспортування меблів, техніки, особистих або будь-яких інших речей, а також уточнення всіх важливих нюансів, ми терміново приступаємо до виконання замовлення. Ми грамотно налагодили прямий зв’язок з перевізниками, тому подача авто на вказану адресу здійснюється в обумовлені терміни без жодних запізнень. Водії оперативно виїжджають в будь яку точку Києва – при відсутності пробок і аварій на дорогах по місту вони прибувають на місце протягом години. При цьому передбачена можливість подання вантажної машини до будь-якого гіпермаркету з продажу будівельних матеріалів, побутової техніки та меблів: Епіцентр, Леруа Мерлен, МебельОК, ІКЕА, Городок та ін

Вартість вантажоперевезень по Києву

Найбільш частий питання замовників, які звертаються до нас: скільки коштує доставка вантажів? Наша компанія застосовує чесний підхід до обслуговування клієнтів, лояльну і грамотно продуману цінову політику, завдяки чому ми пропонуємо найбільш прийнятні і демократичні ціни. При цьому постійним клієнтам ми пропонуємо приємні знижки та бонуси. Як правило, вартість квартирного, офісного або дачного переїзду розраховується з урахуванням наступних параметрів:
  • тарифу перевезення;
  • оперативності подачі автомобіля;
  • часу по Києву;
  • кілометражу за містом.
Тариф вантажоперевезення вибирається в залежності від типу, вантажопідйомності і об’єму кузова машини. Чим більш потужний автомобіль необхідний, тим вище вартість послуги вантажоперевезення. Тому, щоб не платити зайві гроші, рекомендується заздалегідь оцінити габарити, вагу і кількість предметів, що перевозяться. Варто врахувати, що мінімальне замовлення вантажного авто з вантажниками починається від двох годин. Вибраний тариф також визначає вартість арендочаса вантажної машини. У прайс-листі наших послуг вказані ціни з розрахунком пробігу автомобіля до 5 км, тому вартість збільшується, якщо маршрут перевищує цю відстань. Варто врахувати, що вартість включає в себе дорогу в обидві сторони, тобто якщо маршрут від початкової до кінцевої точки автоперевезення становить 30 км, то при розрахунку вартості послуги буде враховуватися 60 км.

Вибір оптимальних автомобілів

Надаючи послуги вантажоперевезення по Києву і області, ми підбираємо найбільш оптимальні вантажні автомобілі. Наш автопарк представлений транспортними засобами різної вантажопідйомності та обсягу кузова:
  • Mercedes: перевізники мають автомобілями вантажопідйомністю 3 або 10 тонн, при цьому кузов має місткість до 20 м3.
  • MAN: при вантажоперевезеннях використовуються авто даної марки, що дозволяють транспортувати обладнання, дрібні особисті речі або предмети меблювання загальною вагою до 10 тонн і об’ємом від 49 до 56 м3. При необхідності ми можемо надати вантажний транспорт з гідробортами для зручності завантаження.
  • Маніпулятори на шасі DAF, MAN, Mercedes. В автопарку перевізників також є автомобілі вантажопідйомністю 10 тонн з мобільними кранами-маніпуляторами, які дозволяють швидко і легко занурювати в кузов великовагове устаткування, великогабаритну техніку та нестандартні меблі, яку небажано розбирати.
Перед виїздом на замовлення кожен автомобіль перевіряється на технічну справність і цілісність кузова, що дозволяє запобігти виникнення форс-мажорних ситуацій в процесі вантаження і транспортування вантажів. Наша компанія приділяє особливу увагу вибору маршрутів для перевезення по Києву і області. Ми співпрацюємо з перевізниками, у штаті яких представлені тільки досвідчені фахівці. Кожен водій має багаторічним стажем водіння, ідеально знає всі дороги Київської області як свої п’ять пальців, завдяки чому в кожній поїздці підбирається оптимальний маршрут. Обраний шлях залежить від відстані між початковою і кінцевою точкою доставки, якості і стану дорожнього покриття в конкретних районах, виду використовуваного транспорту і типу перевезених вантажів.

Якісні послуги вантажників

Як правило, якщо люди вирішують замовити вантажну машину для транспортування меблів, техніки, речей або будь-яких інших вантажів, то у них також виникає необхідність скористатися послугами вантажників. Компанія «Силач» пропонує нашим клієнтам якісний сервіс, включаючи виїзд вантажників. В залежності від кількості та обсягів перевезених предметів, на вказану адресу прибуває два фахівця або ціла бригада. Працівники перевізників виконують різноманітні такелажні роботи, пов’язані з навантаженням і розвантаженням, спуском або підйомом вантажів по сходах, що дуже важливо при відсутності вантажного ліфта. При потребі вантажники можуть зібрати і упакувати особисті речі, розібрати меблі, відключити і демонтувати техніку або обладнання. Також за бажанням замовника після транспортування фахівці можуть занести речі на нове місце, зібрати меблі, підключити техніку, розставити предмети інтер’єру, з урахуванням побажань клієнта. Додатково ми здійснюємо збір і вивіз будівельного сміття без участі замовника. Особливу увагу при вантажно-розвантажувальних роботах перевізники приділяють збереження вантажів. Для цього предмети з кришталю, скла і інших крихких матеріалів ретельно упаковуються і акуратно занурюються. Для цього вантажники вибирають оптимальне розташування речей у кузові, що повністю виключає розбиття або порушення цілісності предметів. Для подачі заявки на послуги нашої служби перевезення вантажів по Києву і області, зв’яжіться з менеджерами по телефону і обговоріть всі деталі співпраці. Уточнити важливу інформацію про способи та вартості вантажоперевезення, а також вивчити вантажний автопарк можна на сайті нашої компанії «Силач».
Заказ перевозки