Переїзд завжди викликає багато питань, багато суєти і невизначеності. Не знаєш з чого почати, за що вхопитись, боїшся щось забути або втратити. Але найскладніший вибір настає, коли необхідно визначити для співпраці транспортну компанію. Потрібно вибрати таку організацію, щоб не пошкодувати про витрачені гроші і час. Щоб послуги надавалися якісно, були професійними, а у клієнтів була можливість вибрати підходяще авто і перевезти будь-які предмети, речі, вантажі.

Переїзд в нову квартиру завжди пов’язаний з безліччю турбот, кількість яких може помітно зрости, якщо необхідно переїхати з найбільш стислі терміни. Довіривши проведення цього заходу фахівцям, вдасться позбавити себе від будь-яких проблем, адже користуючись послугою транспортної компанії, що працює під ключ, залишиться тільки спостерігати за злагодженою роботою професіоналів!

Переїзд офісу – захід серйозне, відповідальне і зазвичай вимагає мінімальних тимчасових витрат. Наша компанія готова взяти на себе перевезення дорогої оргтехніки, меблів, документації та організувати переїзд під ключ, незалежно від обсягу перевезеного майна фірми. Ми допоможемо вам підібрати день, час, техніку, необхідну кількість робочої сили, а при необхідності – організовуємо роботу так, що робота вашої компанії не зупинялася, а співробітники офісу змогли приступити до роботи на новому місці вже в день переїзду!

Перевезення меблів може знадобитися тим, хто тільки придбав кухонний гарнітур, диван, стінку, ліжко або масивний комод, хто здійснює квартирний переїзд або вивозить старе, але все ще цінне майно на дачу. Зробити таку роботу швидко і максимально безпечно для перевезеного вантажу – наша турбота! Транспортна компанія Силач допоможе вам організувати перевезення меблів будь-яких розмірів і в будь-якій кількості, а також при необхідності запропонує послуги вантажників, які спеціалізуються на такелажних роботах, що вимагають граничної акуратності.

Переїзд в новий будинок або тимчасове переселення на дачу на літній сезон — радісна та довгоочікувана подія. Однак необхідність доставити на нове місце проживання десятки коробок та сумок з речами й технікою може позбавити майбутніх новоселів сну і спокою. Пошук машини, самостійна упакування і навантаження майна, ризик втратити або зіпсувати його під час перевезення — дбайливий господар знайде для себе чимало приводів для переживань, “заражаючи” хвилюванням інших домочадців.

Фізично важка робота з навантаження-розвантаження речей, обладнання, меблів або техніки у непрофесіоналів може зайняти велику кількість часу. Відсутність спеціальних умінь і досвіду в такелажних роботах також нерідко призводить до форс-мажорів, коли цінний вантаж пошкоджується або його частина безоплатно втрачається. Будь-яких складнощів і проблем можна уникнути, якщо замовити бригаду вантажників – фахівців, готових виконувати завдання, пов’язані з вантажно-розвантажувальними роботами.

Наша компанія займається доставкою будівельних матеріалів по Києву та області на будинок або безпосередньо на майданчик, де ведеться будівництво. Це можуть бути цегла, гіпсокартон, лінолеум, сухі суміші і будь-які інші нестандартні і великогабаритні будматеріали.

Перевезення громіздкої техніки і предметів домашнього побуту змушує власника витратити чимало часу і сил для пошуку підходящого вантажного автомобіля. Але звернення за знайденим в газеті телефонами не гарантує, що транспортування майна пройде швидко і без неприємних пригод. Якщо вам потрібні гарантії та послуги справжніх професіоналів, одразу телефонуйте співробітникам компанії «Силач». Кваліфіковані робітники зроблять все необхідне, щоб підібрати відповідне таксі для вантажоперевезення, у мінімальний час забезпечити подачу машини і виконати замовлення на переїзд, не пошкодивши ввірене майно. При цьому ціни на надану послугу приємно здивують доступним рівнем, а злагоджена робота команди вантажників — комплексним підходом і незмінною акуратністю.

Досить часто в житті виникає необхідність здійснити квартирний або офісний переїзд. Самостійно перевезти меблі, техніку та інші речі не завжди можлива через відсутність особистого транспорту, і тоді на допомогу приходять професіонали. Компанія «Силач» якраз допомагає здійснити вантажоперевезення з вантажниками по Києву і області.

Купівля або перевезення громіздкою м’яких меблів може доставити власникові чимало клопоту. Вирішити проблему за допомогою особистого легкового транспорту не представляється можливим, а послуги вантажних машин часто виявляються невиправдано дороги і не гарантують дбайливу доставку вантажу. Оптимальний вихід готова запропонувати компанія «Силач». Офісний або квартирний переїзд, перевезення дивана з салону або ремонтної майстерні, доставка товарів з будівельних супермаркетів та вивіз сміття — лише частина послуг, що надаються співробітниками підприємства. Оперативно, доступно, гранично акуратно, якісно і конфіденційно — команда фахівців приємно здивує злагодженою роботою, вселяє довіру з перших хвилин виконання замовлення.

Для перевезення великогабаритної побутової техніки доводиться використовувати відповідний вантажний транспорт, а в ідеалі він повинен бути пристосований для розміщення в ньому цінного вантажу і його бережний транспортування. Ось чому при купівлі нового холодильника завжди має сенс звернутися до послуг вантажного таксі – автомобіля, що допомагає вирішити проблему швидкої і безпечної доставки своєї покупки у межах міста або області. Транспортна компанія Силач готова надати таку послугу: ми маємо для цього всім необхідним, маємо великий досвід вантажоперевезень по Києву та передмістю, а також готові гарантувати повне збереження довіреного нам вантажу!

Вам потрібна перевезення побутової техніки в Києві або Київській області? «Силач» — компанія, яка професійно організує транспортний процес з послугами вантажників. Маршрут планується з урахуванням усіх побажань замовника. Газова плита, посудомийна машина, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина — ми доставимо в цілості будь-які прилади.

Необхідність перевезення піаніно в Києві виникає досить часто. Але не у всіх компаній, які займаються переїздами, є така послуга. Транспортувати інструмент краще всього за допомогою професійної команди вантажників, які добре розуміють, наскільки важливо все робити правильно. Фортепіано потребує підготовки, в яку обов’язково входить упаковка. Успіх операції залежить від того, наскільки досвідчена команда цим займається. Це особливо важливо, якщо інструмент дорогою або навіть антикварний.

Із зростанням економіки розширюються виробничі обороти. З’являється багато нового технологічного обладнання, яке набувають для модернізації виробництва. Якщо вам знадобилася перевезення обладнання, компанія «Силач» спеціалізується на організації процесу транспортування великогабаритного вантажу по Києву та області. Професійні вантажники нашої компанії якісно проведуть самі складні вантажно-розвантажувальні роботи. Ми надамо транспорт від 3 до 10 т з усіма видами завантаження.

Дачний переїзд – це сезонна транспортування всіх корисних і потрібних речей, якщо ви переїжджаєте у літній час за місто. З цим стикаються всі, хто має заміський будинок. Дачну ділянку і літо за містом – це чудово, але ось клопоти по переїзду – це для багатьох просто кошмар. Якщо ви хочете насолоджуватися життям на природі і не переживати кожен раз про те, як доведеться перевозити потрібні речі, то довірте нашої компанії всю роботу по організації цього процесу. Ми пропонуємо організацію переїзду по Києву та Київській області під ключ.

Переїзд магазину – це комплексна робота, яка включає багато завдань: потрібно оцінити обсяг вантажу, підібрати транспорт, розібрати торгове обладнання та товари, закупити пакувальні матеріали, упакувати все. Якщо робити це самостійно, то процес може затягнутися. Велика ймовірність, що займе занадто багато часу. Важливо не допускати простоїв бізнесу і переїхати в найкоротші терміни. Компанія Силач пропонує послуги з організації переїзду вашого магазину. Всі турботи ми візьмемо на себе. Вам потрібно тільки вибрати час. Ми здійснюємо переїзд торгових точок під ключ в максимально стислі терміни. Це можливо завдяки досвідченим працівникам і великого парку автотранспорту. Вартість нашої роботи приємно порадує вас.

Наша компанія «Силач» допоможе вам перевезти елітний декоративний камінь, наприклад, онікс, в будь яку точку Києва та околиць. Доставимо потрібну кількість і обсяг за вказаною адресою. Ви придбали товар у будівельному гіпермаркеті і хочете доставити його до місця будівництва? Або вам потрібно перевезти камінь з одного складу на інший? Ми допоможемо вам виконати вантажні перевезення будь-якої складності.

Складський переїзд лякає власника підприємства своєю складністю та непередбачуваністю. Сотні найменувань товару в упаковках різного формату, меблі та складське допоміжне обладнання — необхідність доставити все перераховане на нове місце роботи здається нездійсненним завданням. Але якщо за справу візьмуться фахівці компанії «Силач», питання можна вважати вирішеним. Все майно буде швидко і акуратно доставлено за новим робочого адресою, втрати і псування вантажу вдасться легко уникнути. А вартість послуги приємно здивує прийнятним рівнем і не поставить компанію-замовника на межу фінансового краху.

Скло, дзеркала, вікна — крихкі вироби, при транспортуванні яких потрібно дотримуватися максимальної обережності, а це можна зробити тільки на спеціалізованому автомобілі. Перевезення скла в Києві виконується на вантажному транспорті, обладнаному пристроями у вигляді металевої піраміди, яка дозволяє звести до нуля ризик появи відколів, тріщин, подряпин на склі або дзеркалах.

Заказ перевозки