Вантажоперевезення » Послуги » Дачний перееїзд
dachniy-pereezd

Дачний переїзд

Дачний переїзд – це сезонна транспортування всіх корисних і потрібних речей, якщо ви переїжджаєте у літній час за місто. З цим стикаються всі, хто має заміський будинок. Дачну ділянку і літо за містом – це чудово, але ось клопоти по переїзду – це для багатьох просто кошмар. Якщо ви хочете насолоджуватися життям на природі і не переживати кожен раз про те, як доведеться перевозити потрібні речі, то довірте нашої компанії всю роботу по організації цього процесу. Ми пропонуємо організацію переїзду по Києву та Київській області під ключ.

Як перевезти речі на дачу

Коли люди хочуть відвезти речі на дачу самостійно, то на все йде не менше тижня. Потрібно зібрати і підготувати, скласти і упакувати – тільки це зазвичай займає кілька днів. Коли потрібно перевезти важкі меблі, все ще більше ускладнюється. Кілька годин йде на те, щоб скласти все в машину: постійно з'ясовується, що щось забули або хтось поклав крихке в самий низ, і потрібно перекладати... Знайома історія?

У цьому немає нічого дивного. Потрібно зібрати і упакувати багато дрібних предметів побуту, важливо нічого не зламати і не розбити: адже маршрут на дачу не завжди має гарне покриття. Без навичок робити все швидко і професійно дійсно буває складно. Заощадити гроші, але втратити величезну кількість часу і витратити нерви: воно того варте?

Краще не сумніватися, а відразу звернутися до професіоналів. Якщо можна замовити машину для переїзду на дачу з вантажниками, і це позбавить вас від усіх турбот, то потрібно це зробити. Наша компанія пропонує послуги вантажників для дачного переїзду: професійні помічники працюють за чітким алгоритмом, вони зроблять все швидко і якісно.

Дачні перевезення з нами

Ми подбаємо про все.

 1. Приїдемо в точно обумовлений час.
 2. При необхідності розберемо великі речі, а потім акуратно і дбайливо всі упакуємо.
 3. Все дрібниці будуть розкладені по коробках, нічого не загубиться. Меблі, розсада, посуд, іграшки: все буде акуратно складено так, щоб нічого не пошкодилося в дорозі.
 4. Зробимо транспортування на спеціальній машині.
 5. Виконаємо розвантажувальні роботи і зберемо все розібране.

Ви можете бути впевнені, що все буде доставлено в цілісності й схоронності. При роботі з нами клієнти підписують договір, в якому зазначено, що при пошкодженні транспортуються речей є гарантія на матеріальне відшкодування збитку. Це можна вважати страховкою майна: наші співробітники працюють дуже дбайливо.

Якщо ви вирішите перевезти речі на дачу з нами, то вас чекають наступні переваги:

 • професійний штат ввічливих і досвідчених вантажників;
 • бережна та надійна упаковка для всіх крихких предметів;
 • розбирання меблів і її збірка на місці;
 • автопарк, в якому присутня велика кількість різної техніки: є автомобілі з різним об'ємом і вантажопідйомністю, вистачить для будь-якої кількості речей (від обстановки цілого будинку до декількох коробок);
 • увага до потреб клієнта та індивідуальний підхід;
 • приємні ціни.

Як замовити дачний переїзд

Вартість переїзду багатьом, хто ніколи не замовляв дачні перевезення, заздалегідь здається захмарною. Але насправді це зовсім не так. Завдяки великому досвіду і високої швидкості роботи організація переїзду не вимагає великих зусиль з боку наших працівників.

Точний розрахунок вартості послуги робиться на підставі декількох факторів:

 • відстань до місця транспортування;
 • кількість вантажу (перевезення меблів на дачу дорожче, ніж просто речі);
 • скільки фахівців потрібно для проведення всіх робіт.

Як зробити замовлення:

 1. Залиште заявку на сайті, після чого менеджер передзвонить вам, щоб обговорити деталі. Можна подзвонити нам по телефону або замовити зворотний дзвінок, написати поштою або у чаті.
 2. Після обговорення важливих моментів, ви дізнаєтеся точну ціну робіт. Якщо вас все влаштовує, то ми домовимося на конкретний час.
 3. Наші працівники приїдуть і здійснять вантажоперевезення.

Ми працюємо у вихідні та свята. Тому переїзд можна замовити на будь-який зручний вам час.

Заказ перевозки