Вантажоперевезення » Послуги » Квартирний переїзд
kvartirniy-pereezd

Квартирний переїзд

Переїзд в нову квартиру завжди пов'язаний з безліччю турбот, кількість яких може помітно зрости, якщо необхідно переїхати з найбільш стислі терміни. Довіривши проведення цього заходу фахівцям, вдасться позбавити себе від будь-яких проблем, адже користуючись послугою транспортної компанії, що працює під ключ, залишиться тільки спостерігати за злагодженою роботою професіоналів!

Переїзд квартири разом з компанією Силач

Ми працюємо на ринку транспортних послуг багато років і виконали безліч квартирних переїздів у Києві та Київській області, тому відмінно знаємо, чого чекають від нас наші клієнти. Перевезення квартири вимагає доброї організації, чітких і злагоджених дій працівників, акуратності з майном замовника, використання зручної і надійної техніки, яка спеціально підготовлена для транспортування меблів і техніки. Нарешті, в такій роботі важливо не упустити жодної деталі, адже тільки так будуть забезпечені умови збереження речей, чітко дотримані терміни, і тоді клієнт отримає можливість переселитися в нову квартиру, як тільки наші працівники доставлять на потрібний поверх останні коробки з речами!

Про організацію квартирного переїзду

Ми допоможемо вам здійснити квартирний переїзд у Києві з мінімумом витрат, надамо послугу під ключ або запропонуємо професійну допомогу на кожному етапі цього складного заходи:

  • Підготовка майна до транспортування. Перевезти особисті речі, нічого не втративши і не пошкодивши, допомагає грамотно підібрана упаковка. Всі найкрихкіше необхідно обернути в бульбашкову плівку, меблі розібрати, а її лаковані поверхні захистити поролоновими вставками або тканиною. В окрему тару поміщається посуд і побутова техніка, спеціальні підписані коробки направляється дрібнички. Все це можуть виконати наші фахівці, які подбають про збереження кожної окремої речі.
  • Вибір транспорту. Перевозити майно, що перебуває у квартирі, простіше і безпечніше всього в меблевих фургонах. Наша компанія має машинами різної вантажопідйомності (від 3 до 10 тонн) і місткості (до 58 куб. м. обсягу), оснащеними відкидними гідробортами і мають спеціальну оснастку для кріплення вантажу в кузові автомобіля (ремені, стяжки).
  • Вантажно-розвантажувальні роботи. Ми пропонуємо послуги вантажників, які мають великий досвід перенесення масивних і великогабаритних речей, здатних акуратно спустити з потрібного поверху будинку меблі та техніку. Наші фахівці завжди охайно одягнені, працюють відповідально і якісно, дбайливо ставляться до чужого майна і вміють акуратно поводитися з дорогими предметами інтер'єру.

Як замовити переїзд квартири?

Ми здійснюємо подачу вантажного транспорту в будь-який день тижня без вихідних, а наші фахівці готові працювати у свята, щоб зробити процес переїзду на нове місце проживання для клієнта максимально швидким. Щоб замовити послуги в нашій компанії, просто напишіть повідомлення на сайті і зателефонуйте за вказаними телефонами, щоб ми приступили до організації майбутніх робіт. Ми подстроимся під вибраний вами час і залучимо до роботи стільки фахівців, скільки того потребує ситуація. Ми підберемо техніку та опрацюємо безпечні маршрути руху, забезпечивши повну схоронність речей. Довіривши нам переїзд квартири, ви гарантовано отримаєте сервіс найвищого рівня. Звертайтеся в компанію Силач і скористайтеся допомогою справжніх професіоналів своєї справи!

Заказ перевозки