Вантажоперевезення » Послуги » Офісний переїзд
ofisniy-pereezd

Офісний переїзд

Переїзд офісу – захід серйозне, відповідальне і зазвичай вимагає мінімальних тимчасових витрат. Наша компанія готова взяти на себе перевезення дорогої оргтехніки, меблів, документації та організувати переїзд під ключ, незалежно від обсягу перевезеного майна фірми. Ми допоможемо вам підібрати день, час, техніку, необхідну кількість робочої сили, а при необхідності – організовуємо роботу так, що робота вашої компанії не зупинялася, а співробітники офісу змогли приступити до роботи на новому місці вже в день переїзду!

Чому перевезення офісу потрібно довіряти професіоналам?

Перевезти офіс, уникнувши численних «підводних каменів», вкрай непросто, тому в такій справі важливо мати досвід. Це основна причина, з якої послуги спеціалізованих транспортних компаній користуються великим попитом, адже чітко спланувати процес переїзду офісу зможе тільки той, для кого це – щоденна рутинна робота. Другий важливий аспект – наявність техніки і всього необхідного для безпечної доставки вантажу та проведення такелажних робіт:

  • автомобілів, спеціально призначених для перевезення меблів і цінної оргтехніки;
  • власних пакувальних матеріалів, включаючи контейнери, бокси, коробки, стрейч-плівку і т. п.
  • професійно навчених співробітників, однаково якісно виконують послуги вантажників, пакувальників і комплектовщиків.

Компанія Силач володіє всім, що потрібно для забезпечення швидкої та безпроблемної зміни місця розташування офісу, тому допоможе уникнути стресової ситуації і будь-яких можливих накладок, пов'язаних з перевезенням офісного обладнання.

Офісний переїзд в Києві: що потрібно враховувати?

Переїзд в новий офіс завжди ризикує перетворитися на справжній аврал, де в загальній метушні і плутанині можуть загубитися важливі документи, де може постраждати тендітна комп'ютерна техніка або меблі. Погано організована робота додасть проблем і співробітникам компанії, яким доведеться миритися з тимчасовими незручностями. Зробити все гранично акуратно, швидко і гарантовано доставити в нове місце все, аж до останньої канцелярської скріпки, зможе досвідчений перевізник, який знає все про технології офісних переїздів.

Дуже часто компанія-замовник не може допустити у своїй роботі ні хвилин простою, що ставить перед фахівцями з організації переїздів додаткові завдання. У таких випадках перевезення офісу може виконуватися у вихідні чи святкові дні або в нічний час, щоб співробітники фірми мали можливість приступити до своїх обов'язків вранці нового робочого дня.

Як ми організуємо переїзд офісу?

Компанія Силач виконує офісні переїзди будь-якої складності, а на першому етапі ми завжди оцінюємо масштаби майбутніх робіт. Це дозволяє сформувати бригади робітників оптимальної чисельності, забезпечити наявність фахівців із складання/розбирання меблів, пакування крихких виробів і перенесенні великогабаритних предметів. Ми заздалегідь заготовляємо необхідну кількість пакувальних матеріалів і підбираємо техніку. Великий автопарк, що складається з машин вантажопідйомністю 3-10 тонн, дозволяє нам транспортувати будь-які обсяги вантажу, а наявність в наших автомобілях зручних гідропідйомників сильно спрощує вантажно-розвантажувальні роботи.

Упакувавши меблі і речі в коробки, ми розміщуємо офісне майно в автомобілях, надійно закріплюючи все те, що може перекинутися і пошкодитися в процесі перевезення. Прибувши на місце, наші працівники так само акуратно і дбайливо вивантажують обладнання, переносять його в потрібні приміщення і приступають до розпакуванні. Працюючи «під ключ», ми забезпечуємо розміщення офісних робочих місць у відповідності з побажаннями клієнта і робимо все, щоб вкластися у визначені замовником терміни.

Як замовити офісний переїзд у Києві?

Замовити послугу можна, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або відправивши повідомлення в онлайн чаті на нашому сайті. Ми працюємо з фірмами будь-якого масштабу і готові докласти всі свої вміння і досвід, що ваш офісний переїзд в Києві був організований гранично професійно. Розмір оплати наших послуг варіюється в залежності від обсягу майбутніх робіт, а також від кількості перевезеної меблів та обладнання. Ми знаємо, як заощадити ваш час – звертайтеся в транспортну компанію Силач переїжджайте без яких-небудь турбот!

Заказ перевозки