Вантажоперевезення » Послуги » Перевезення будматеріалів
perevozka-stroymaterialov

Перевезення будматеріалів

Наша компанія займається доставкою будівельних матеріалів по Києву та області на будинок або безпосередньо на майданчик, де ведеться будівництво. Це можуть бути цегла, гіпсокартон, лінолеум, сухі суміші і будь-які інші нестандартні і великогабаритні будматеріали.

Переваги співпраці з компанією

Компанія виконує перевезення вантажів щодня, в тому числі у вихідні та свята.

Чому потрібно обирати нашу компанію:

  • максимально оперативна подача транспорту;
  • швидке завантаження і вивантаження будь-якої кількості вантажу, який потрібно транспортувати;
  • низькі тарифи на вантажоперевезення по місту та в межах області;
  • можливість отримати консультацію від оператора;
  • можливість оформити заявку онлайн в будь-який день прямо на сайті, по електронній пошті або при дзвінку по телефону;
  • доставка придбаного великогабаритного товару з магазину;
  • контроль за якістю виконання послуг.

Головний принцип роботи компанії – індивідуальний підхід і гнучкість до вимог клієнта, в тому числі це стосується можливості комплексного замовлення, що включає послуги вантажного таксі, вантаження та розвантаження матеріалів для будівництва, капітального або косметичного ремонту.

Етапи організації доставки будівельних матеріалів

Всі етапи робіт швидко і якісно організовані та виконані співробітниками компанії, яка має всі необхідні ресурси для перевезення будматеріалів.

Розпланувати все заздалегідь

Послугу доставки вигідніше і простіше планувати в комплексі, тобто заздалегідь продумати всі етапи. Це допоможе заощадити час. Обов'язково потрібно враховувати не тільки кількість матеріалів, але і їх обсяг, розфасовку (мішки, листи гіпсокартону, упаковки з плиткою), а також послідовність завантаження і розвантаження. Дуже важливо запланувати дату переїзду і час, коли на дорогах найменшу кількість пробок.

Вибрати автомобіль для доставки будматеріалів по Києву

При замовленні послуги можна вибрати будь-яку машину з автопарку для доставки будівельних матеріалів по Києву:

  • DAF (10 тонн);
  • Mercedes (на 3 т, 10 т);
  • MAN (10 т).

При виборі автомобіля необхідно враховувати габарити та тип кузова, вантажопідйомність. Прозора методика розрахунку вартості і доступні ціни компанії дозволяють замовити відповідний транспорт для економічної транспортування всіх видів будівельних матеріалів.

Транспортування і підйом вантажів

Доставка та підйом будматеріалів здійснюють кваліфіковані вантажники, які також виконують всі види такелажних робіт, пов'язаних з навантаженням і розвантаженням, спуском, підіймання по сходах і т. д. Зателефонувавши в компанію, ви можете отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, а також допомогу у швидкому оформленні замовлення.

Заказ перевозки