Вантажоперевезення » Послуги » Перевезення каміння
perevozka-kamnya

Перевезення каміння

Наша компанія «Силач» допоможе вам перевезти елітний декоративний камінь, наприклад, онікс, в будь яку точку Києва та околиць. Доставимо потрібну кількість і обсяг за вказаною адресою.

Ви придбали товар у будівельному гіпермаркеті і хочете доставити його до місця будівництва? Або вам потрібно перевезти камінь з одного складу на інший? Ми допоможемо вам виконати вантажні перевезення будь-якої складності.

Вантажоперевезення від нашої компанії

Перевезення каменю ще ніколи не була такою швидкою:

  • Вам достатньо залишити заявку будь-яким зручним способом, наприклад, на сайті, написати email або зателефонувати нам.
  • Наші фахівці швидко підберуть відповідний транспорт під ваш груз. Ми володіємо великим парком машин іноземного виробництва місткістю від 3 до 10 тонн і об'ємом від 20 до 56 м3.
  • Компанія надасть відповідний автомобіль, організовує вантаження і розвантаження декоративного каменю, забезпечить надійну фіксацію вантажу на платформі .

Вам не потрібно турбуватися про маршрут і слідкувати за переміщеннями водія. Ми зробимо це за вас. Доставка каменю здійснюється в обумовлені терміни. Автомобіль під'їде в заявлений час, забере вантаж. Для великих обсягів передбачений кран-маніпулятор.

У нас працюють тільки професіонали, які здійснюють процес навантаження дбайливо і акуратно. Вам не варто турбуватися про збереження каменю. Відпадає потреба у страхуванні вантажу та особистої присутності для контролю роботи бригади. Ви заощадите час, адже більше не потрібно турбуватися про стикуванні часу вантаження і розвантаження машини з роботою вантажників, підлаштовуючись і підлаштовуючись під їх графік роботи.

Перевезення граніту здійснюється нашою компанією від моменту завантаження до здачі вантажу під ключ в кінцевій точці.

Переваги послуг нашої компанії

Ми виконуємо перевезення мармуру та іншого штучного каменю швидко і дбайливо:

  • Ми готові до роботи в будь-який зручний для вас час, надаємо послуги навіть у свята та вихідні.
  • У нас працюють тільки висококласні фахівці, серед яких менеджери, логісти, водії та вантажники.
  • У компанії є весь необхідний інструмент для вантажно-розвантажувальних робіт.
  • Вантаж завжди надійно зафіксований спеціальними пристосуваннями.
  • Ми беремося за будь обсяг і складність. Гарантуємо дбайливе ставлення до вантажу під час його транспортування і не допускаємо пошкоджень.
  • Врахуємо всі побажання клієнта.

Як замовити наші послуги

Щоб замовити перевезення, достатньо зв'язатися з нашою компанією, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши. Наш менеджер надасть всю необхідну інформацію і розрахує вартість послуги.

Заказ перевозки