Вантажоперевезення » Послуги » Перевезення меблів
perevozka-mebeli

Перевезення меблів

Перевезення меблів може знадобитися тим, хто тільки придбав кухонний гарнітур, диван, стінку, ліжко або масивний комод, хто здійснює квартирний переїзд або вивозить старе, але все ще цінне майно на дачу. Зробити таку роботу швидко і максимально безпечно для перевезеного вантажу – наша турбота! Транспортна компанія Силач допоможе вам організувати перевезення меблів будь-яких розмірів і в будь-якій кількості, а також при необхідності запропонує послуги вантажників, які спеціалізуються на такелажних роботах, що вимагають граничної акуратності.

Що є запорукою безпечного перевезення меблів?

Наші фахівці щодня перевозять різні предмети меблів, а великий досвід роботи допомагає їм мінімізувати будь-які форс-мажори. Все продумано до дрібниць, тому кожна транспортування виконується за чітким планом, що виключає будь-яку ймовірність пошкодження вантажу. Ми відмінно знаємо, як забезпечити безпечні вантажоперевезення меблів:

  • У нашому автопарку зібрані автомобілі, які є повноцінними меблевими з кузовами фургонами, розрахованими на розміщення великогабаритних предметів і їх акуратне закріплення з допомогою спеціальних строп. Такі машини мають м'яку підвіску, готові взяти «на борт» до 10 тонн вантажу, а в разі невеликих обсягів перевезеної меблів ми використовуємо техніку за типом Газелі – виключно зручний, маневрену і економічну.
  • У наші послуги може входити складання/розбирання меблів, тому ми легко підготуємо ваше майно до більш безпечного транспортування. В розібраному стані гарнітури перевозяться простіше, до того ж вони займають менше місця у вантажному відсіку.
  • Особливу увагу ми приділяємо упаковці: всі скляні елементи, дзеркала та інші крихкі деталі наші фахівці обертають в повітряно-бульбашкову плівку, полірувальні поверхні захищаються вставками з поролону, на кути меблів надягають спеціальні картонні наконечники, дрібнички поміщається в окремі коробки, і вся меблі додатково обмотується стрейч-плівкою для захисту то будь-яких впливів, включаючи вологу і дорожню пилюку.
  • Свою частку відповідальності за безпеку перевезення несуть і наші водії, які вибирають оптимальні маршрути прямування, дотримуються швидкісний режим і спочатку не допускають ситуацій, що призводять до струсу вантажу, що знаходиться в кузові.

Ми знаємо, як перевозити цінне майно, тому будьте упевнені: ваша меблі буде доставлена за вказаною адресою з особливими заходами обережності!

Як ми працюємо

Замовити наші послуги можна через менеджерів, які приймають телефонні дзвінки, або залишивши повідомлення на сайті компанії Силач. У сервіс входить доставка меблів у Києві та Київській області, тому наша техніка оперативно прибуде на правий або лівий берег, а подача машини відбудеться строго в призначений клієнтом час, в тому числі у вихідні та святкові дні.

Ми несемо відповідальність за вантаж, тому працюємо якісно, оперативно і з наданням усіх необхідних гарантій безпеки перевезення. Ми постійно дбаємо про збереження репутації кращої транспортної компанії міста, тому наші працівники завжди охайні та ввічливі. Серед наших переваг ви обов'язково помітите і привабливу вартість послуг. Вам необхідно перевезти меблі в Києві? Зателефонуйте нам і переконайтеся доступності та високу якість нашого сервісу!

Заказ перевозки