Вантажоперевезення » Послуги » Перевезення обладнання
perevozka-oborudovaniya

Перевезення обладнання

Із зростанням економіки розширюються виробничі обороти. З'являється багато нового технологічного обладнання, яке набувають для модернізації виробництва. Якщо вам знадобилася перевезення обладнання, компанія «Силач» спеціалізується на організації процесу транспортування великогабаритного вантажу по Києву та області. Професійні вантажники нашої компанії якісно проведуть самі складні вантажно-розвантажувальні роботи. Ми надамо транспорт від 3 до 10 т з усіма видами завантаження.

Організація перевезення медичного обладнання

Транспортування обладнання, призначеного для медичних установ – складне завдання. Необхідна надійна упаковка і фіксація. Фахівці компанії «Силач» враховують всі конструктивні особливості обладнання:

  • Надійний транспорт – щільно закріплять установки, щоб в дорозі вони були нерухомі навіть на найскладніших ділянках.
  • Мікроклімат усередині салону немає перепаду температур, вологості.
  • Навантаження – проводиться спеціальною технікою, яка забезпечує плавне навантаження без падінь, ударів.

Автомобільний транспорт – найбільш зручний і доступний варіант перевезення промислового, негабаритного обладнання. Ми допоможемо правильно підібрати машину, враховуючи вантажопідйомність і тип агрегату.

Доставка холодильних агрегатів

Охолоджувальна техніка – складний вантаж, у якому багато крихких деталей, електроніки. Тому доставка обладнання повинна бути акуратною. Професійна навантаження фахівцями компанії «Силач» і вибір оптимальної упаковки допоможуть забезпечити збереження вантажу в первісному вигляді.

Ми пропонуємо:

  • Зручне транспортування з вертикальним розташуванням.
  • Надійну упаковку.
  • Спеціальне щільне закріплення ременями на платформах зі стопором.
  • Акуратну навантаження/розвантаження.

Переваги замовлення послуг в компанії «Силач»

  • Краща команда. У нас працюють професійні такелажники, механіки та інші фахівці, які знають, як правильно використовувати, закріплювати, перевозити обладнання будь-якого типу, розміру, призначення.
  • Точність в деталях. Застосовуємо вантажні петлі, стропи. Використовуємо якісну упаковку. Точно закріплюємо агрегати, щоб в дорозі вони стійко стояли на одному місці.
  • Прийнятні ціни. Вартість послуги залежить від типу обладнання, його габаритів та інших характеристик. Наші ціни нижчі, а якість – вища.

Доставка важкого, габаритного і негабаритного обладнання — складна і відповідальна задача. Не варто експериментувати, простіше замовити послугу у досвідчених перевізників компанії «Силач».

Заказ перевозки