Вантажоперевезення » Послуги » Перевезення піаніно
perevozka-pianino

Перевезення піаніно

Необхідність перевезення піаніно в Києві виникає досить часто. Але не у всіх компаній, які займаються переїздами, є така послуга. Транспортувати інструмент краще всього за допомогою професійної команди вантажників, які добре розуміють, наскільки важливо все робити правильно. Фортепіано потребує підготовки, в яку обов'язково входить упаковка. Успіх операції залежить від того, наскільки досвідчена команда цим займається. Це особливо важливо, якщо інструмент дорогою або навіть антикварний.

Особливості доставки піаніно

Надзвичайно важливо обережно перевезти піаніно, щоб не пошкодити раму зі струнами, які можуть лопнути. Корпус інструменту теж важливо захищати, щоб він не почав скрипіти або вібрувати при грі.

Є кілька правил:

 • піаніно обов'язково повинно бути упаковано;
 • перед перевезенням струни захищають поролоном, педалі і колеса або знімають, або теж захищають;
 • при перенесенні рекомендується використовувати такелажні ремені;
 • після того, як музичний інструмент був встановлений в новому місці, налаштувати його потрібно не раніше, ніж через 7-10 днів.

Якщо слідувати всім цим правилам, то вивіз буде виконаний правильно, і сам інструмент і якість звуку його не постраждають.

Перевезення рояля або піаніно з компанією Силач

 1. Перед тим, як відправити інструмент в дорогу, наші вантажники ретельно готують його. Струни прокладають поролоном, іноді картоном або папером. Корпус обертають захисним матеріалом. При необхідності рухомі частини знімаються і перекладаються окремо в коробці. Перевезення рояля має особливості: у нього обов'язково потрібно зняти ніжки.
 2. Інструмент може бути обгорнутий у різні матеріали, все залежить від умов і дальності транспортування. Бульбашкова або стретч-плівка, гофрокартон: все це надійно захистить його.
 3. Щоб винести важкий інструмент і не пошкодити покриття підлоги, використовують спеціальний візок з прогумованими колесами або такелажні ремені.
 4. Іноді, якщо за габаритами вантаж не проходить, потрібно зняти двері з петель.
 5. Якщо в будинку є вантажний ліфт, це полегшує завдання. Але якщо його немає, то спускати інструмент з квартири і піднімати його по сходах доводиться з допомогою ременів на плечах. Наші вантажники – це добре підготовлені люди, здатні впоратися з таким навантаженням.
 6. При навантаженні зазвичай використовується гідроборт – це спеціальна підйомна платформа.
 7. У машині є кріплення для інструменту, за допомогою яких він надійно фіксується. Ресори і ремені допомагають захистити інструмент від вібрації та іншого механічного навантаження в дорозі.

Наша компанія забезпечує дбайливе вантажоперевезення роялів і піаніно і послуги вантажників для його вивезення. Працюємо у вихідні і свята, тому вам непотрібно вигадувати, як відпроситися з роботи або взяти відгул, щоб відбулася доставка піаніно. Особливо це важливо для організацій. Оформити заявку можна через форму на сайті, в чаті або по дзвінку.

Як відбувається співпраця

 1. Ви зв'язуєтеся з нами або залишаєте замовлення. З'ясовуємо, які умови транспортування: яка марка інструменту, чи є в будинку вантажний ліфт, скільки поверхів, відстань перевезення і т. д. Ціноутворення залежить від безлічі факторів, тому немає фіксованої вартості. Все це допомагає визначити загальну ціну робіт.
 2. Якщо вас все влаштовує, то можна замовити послугу на певну дату. У нашому автопарку досить вантажних автомобілів, щоб виконати роботу в найкоротші терміни: вам не доведеться чекати, поки звільниться вантажник і транспорт.
 3. В обумовлений час бригада прибуде за адресою і акуратно виконає перевезення. На місці виконується розвантаження і підйом до місця призначення.

Обирайте нашу компанію, якщо хочете дбайливо доставити інструмент на нове місце.

Заказ перевозки