Вантажоперевезення » Послуги » Послуги вантажників
uslugi-gruzchikov

Послуги вантажників

Фізично важка робота з навантаження-розвантаження речей, обладнання, меблів або техніки у непрофесіоналів може зайняти велику кількість часу. Відсутність спеціальних умінь і досвіду в такелажних роботах також нерідко призводить до форс-мажорів, коли цінний вантаж пошкоджується або його частина безоплатно втрачається. Будь-яких складнощів і проблем можна уникнути, якщо замовити бригаду вантажників – фахівців, готових виконувати завдання, пов'язані з вантажно-розвантажувальними роботами.

Пошук вантажників

Вам потрібні міцні, витривалі чоловіки, які вміють працювати злагоджено, швидко, дотримуючись техніки безпеки і беручи на себе повну відповідальність за збереження вантажу? Знайти таких фахівців можна в компанії «Силач», професійно займається організацією будь-яких видів переїздів. Наявність в нашому штаті навчених, досвідчених, відповідальних працівників – це ваша можливість замовити послуги вантажників з машиною або без, на годину або на певний обсяг робіт, для здійснення переїзду, приймання-відвантаження товару, доставки меблів, вивезення будівельного сміття і мн. др.

оренда вантажників допоможе заручитися допомогою тих, хто знає, як правильно, безпечно і гранично акуратно виконувати такелажні роботи, Для кого не стане проблемою підйом або спуск важких предметів з верхніх поверхів будівлі, хто завжди готовий виконати поставлені завдання у встановлений термін.

при необхідності ми пропонуємо послуги вантажника на годину, які допоможуть виконати невелику разову роботу, пов'язану з перенесенням речей, розвантаженням будь-якої продукції, допомогою в навантаженні важких предметів. Викликати такого фахівця або цілу бригаду працівників можна в будь-який зручний день: ми цінуємо час своїх клієнтів, тому працюємо без вихідних і свят, понаднормово і в будь-який необхідний час доби. Наші професійні бригади також готові виїхати для виконання завдань за межі Києва, а великий досвід наших вантажників дозволить швидко організувати робочий процес в будь-яких умовах і щодо будь-якого виду і обсягу вантажу.

Професійна служба вантажників: що вміє наша команда?

у компанії «Силач» можна замовити переїзд будь-якого виду (офісний, квартирний, дачний), знайти фахівців для виконання розвантаження авто з товаром, Навантаження сміття. Незалежно від того, з чим доводиться працювати нашим вантажникам, вони чітко дотримуються високих стандартів:

  • уважно вивчають маркування вантажів і застосовують спеціальні правила їх навантаження і розвантаження;
  • використовують в роботі пакувальні матеріали, що дозволяють безпечно перевозити особисті речі, меблі, цінні вантажі;
  • мають в своєму арсеналі спеціальні підручні засоби, що допомагають в перенесенні важких і великогабаритних речей;
  • знають правила складування вантажів і володіють досвідом використання будь-якого складського обладнання.

Розцінки на найм таких працівників фіксовані, а оплата послуг здійснюється за фактом виконання роботи. Наші клієнти ніколи не переплачують і завжди можуть розраховувати на те, що поставлена перед вантажниками завдання буде виконана максимально швидко. У вартість надання наших послуг входять всі супутні витрати, включаючи доставку працівників на об'єкт, а для постійних клієнтів ціна нашої роботи завжди може бути знижена. Звертайтеся в «Силач» і користуйтеся послугами справжніх професіоналів!

Заказ перевозки